Visas kategorijas
lieta

Dzīvojamā jumta PV

Laiks: 2022-12-22 Rezultāti: 59

Fiksētais regulējams kronšteins ir paredzēts, lai periodiski pielāgotu fiksētā kronšteina slīpuma leņķi saules starojuma leņķa maiņas pagrieziena punktā, lai palielinātu tiešās saules gaismas absorbciju un uzlabotu elektroenerģijas ražošanu ar nosacījumu, ka izmaksas ir nedaudz palielinātas nekā fiksētā kronšteina.

Tā kā vienā un tajā pašā vietā dienā saules augstuma leņķis nepārtraukti mainās, tāpēc mainās arī fotoelementu bloka slīpuma leņķis dažādos laikos, lai saņemtu maksimālo saules starojumu, ar tīklu savienotai fotoelementu sistēmai parasti ir fiksēts fotoelementu bloka slīpuma leņķis. atlasīts visu gadu, lai saņemtu maksimālo starojuma daudzumu leņķī, fiksēts regulējams ir balstīts uz fiksēto tipu, dažādos mēnešos vai dažādos gadalaikos, lai pielāgotu leņķi tā, lai uzlabotu elektroenerģijas ražošanu.

PV izsekošanas sistēma integrē strukturālo mehāniku, šķidruma mehāniku, mehānisko piedziņu, bremžu sistēmu, elektronisko vadību un citas daudznozaru profesionālās zināšanas, var realizēt PV moduli, kas izseko saules rotāciju, un ievērojami uzlabo fotoelektriskās enerģijas ražošanas efektivitāti un salīdzinājumā ar tādu pašu izmēru. stacionāras spēkstacijas Salīdzinot ar tāda paša izmēra stacionārām elektrostacijām, elektroenerģijas ražošanas jaudu var palielināt par 5% līdz 25% (nosaka dažādu apgabalu gaisma). Tas ir arī stabils darbībā un zemas uzturēšanas izmaksas.

Sekošanas kronšteinu sistēma sastāv no trim daļām: kronšteinu sistēmas, piedziņas sistēmas un elektroniskās vadības sistēmas.

Elektriskā vadības sistēma galvenokārt ietver elektrisko vadības kārbu, sakaru vadības kārbu un vēja ātruma sensoru, kā arī mākoņu platformu.

Piedziņas sistēmā galvenokārt ietilpst elektromotors, amortizators, transmisija, gultnis, gultņa sēdeklis utt. Atbalsta sistēma galvenokārt ietver kolonnas, šķērssijas, spārnus utt.  

Mūsu uzņēmums var nodrošināt izsekošanas sistēmas projektēšanas pakalpojumu atbilstoši klientu vajadzībām.

1
2
3
4

Populāras kategorijas