Visas kategorijas
lieta

Industriālās ēkas žogs

Laiks: 2022-12-21 Rezultāti: 61

Xinhuan ražoto PV amortizatoru gada ražošanas jauda pašlaik pārsniedz 1.2 miljonus vienību, kas galvenokārt tiek eksportētas uz Amerikas Savienotajām Valstīm. Galvenie klienti ir pasaules top 10 Nextracker, Arrayd, CITIC Bo un citi labi zināmi uzņēmumi. Mēs ražojam vairāk nekā 20 veidu amortizatorus un varam izstrādāt un pielāgot atbilstoši klientu vajadzībām.

Shanxi Xinhuan Precision Manufacturing Co., Ltd. atrodas Pinglu apgabala industriālajā parkā, Yuncheng City, ar kopējiem aktīviem 350 miljonu juaņu apmērā, un tā platība ir 116,000 468 kvadrātmetru, un tajā kopumā strādā XNUMX darbinieki.

Tas galvenokārt nodarbojas ar auto amortizatoru detaļu un saules fotoelektrisko spēkstaciju detaļu ražošanu, kuru gada produkcijas vērtība ir 230 miljoni juaņu.

Tas ir provinces "četri jauni" mazie un vidējie uzņēmumi, provinces "īpaši, precīzi, īpaši, jauni" uzņēmums.

Tas ir valsts līmeņa augsto tehnoloģiju uzņēmums un Rūpniecības un informācijas tehnoloģiju ministrijas izmēģinājuma uzņēmums abu integrēšanai.

Tas ir arī pirmais uzņēmums Šansji provincē, kas nodarbojas ar saules fotoelektrisko spēkstaciju komponentu ražošanu.

2021. gadā uzņēmums ir pabeidzis 184MWp fotoelementu stiprinājumus un 1.61 miljonus slāpētāju. Papildus piegādei vietējam tirgum mūsu produkti tiek eksportēti uz ASV, Austrāliju, Brazīliju, Dienvidāfriku un citām valstīm.

1
2
3
4

Populāras kategorijas