Visas kategorijas
lieta

Uz zemes ierīkota stāvvieta

Laiks: 2022-12-22 Rezultāti: 55

Vidējos platuma grādos abu veidu kronšteini ir izvietoti atšķirīgi. Fiksētais kronšteins un fiksētais regulējamais ir vērsti uz ziemeļiem uz dienvidiem, un izsekošanas kronšteins ir vērsts uz austrumiem-rietumiem. Ziemā pat elektroenerģijas ražošana ir zemāka nekā fiksētā kronšteina. Ja atrodas zema platuma apgabalā, izsekošanas kronšteins ģenerēs vairāk enerģijas nekā fiksētais kronšteins.

Fiksētais regulējams kronšteins ir paredzēts, lai periodiski pielāgotu fiksētā kronšteina slīpuma leņķi saules krišanas leņķa maiņas pagrieziena punktā, lai palielinātu tiešās saules gaismas absorbciju.  

Fiksētais regulējamais kronšteins ir balstīts uz fiksēto kronšteinu, un leņķis tiek regulēts dažādos mēnešos vai sezonās, lai palielinātu enerģijas ražošanu.

Mēs savā testa zonā esam uzstādījuši arī divu veidu manuāli regulējamus kronšteinus, kas pēc izskata ir līdzīgi izsekošanas kronšteiniem, vērsti dažādos virzienos, ar vienādu mehānisko struktūru un tērauda materiālu.

Galvenā atšķirība ir tā, ka izsekošanas kronšteins tiek kontrolēts automātiski, savukārt manuāli regulējamais kronšteins ir mākslīgi pielāgots PV paneļa novietojumam.

Galvenā atšķirība ir tā, ka izsekošanas kronšteins tiek kontrolēts automātiski, un manuālā regulēšana ir mākslīgi pielāgot PV paneļa stāju. Vasaras saulgrieži 15°, rudens ekvinokcija 25°, ziemas saulgrieži 35° regulēšanas pozīcija, regulējama četras reizes gadā.

1
2
3
4

Populāras kategorijas